Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


JESENNÁ FANTÁZIA Z PLODOV ZEME PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 17 Október 2014 09:30

JESENNÁ FANTÁZIA Z PLODOV ZEME

Jeseň je jedno z najfarebnejších období v roku. Pri potulkách prírodou sa stačí zohnúť po zaujímavo sfarbenom javorovom liste, či lesklom gaštane, borovicovej šiške. V záhrade pozbierať úrodu ovocia alebo dekoratívne tekvice, patizóny rozmanitých tvarov a farieb.


Týmito darmi prírody sa nechali inšpirovať vychovávateľky v školskom klube a spoločne s deťmi vyrábali jesenné dekorácie. Pri ich zhotovení deti predviedli svoju zručnosť, fantáziu a kreativitu. Výsledkom ich práce je jesenný venček z gaštanov, stonožka z lístia a pavúčia rodinka. Na hodinách výtvarnej výchovy pod šikovnými rukami žiačok 7.ročníka vznikli kreatívne zvieratká z jesenných plodov - ježko a kuriatko.

Spomenuté práce boli zaslané do súťaže Jesenná fantázia z plodov zeme, ktorú organizovalo POS vo Svidníku. Porota udelila žiakom Spojenej školy hlavné ceny v obidvoch vekových kategóriach. Práce sú inštalované v priestoroch POS, kde si ich môžete pozrieť do konca októbra.

Mgr. Marta Kotuličová, vychovávateľky ŠKD

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist