Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


SRDIEČKO AKO SYMBOL PRIATEĽSTVA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 24 Október 2014 06:49

SRDIEČKO AKO SYMBOL PRIATEĽSTVA

Integrované jesenné tvorivé dielne, ktoré sa tradične každý rok opakujú, sú veľmi obľúbenou aktivitou medzi deťmi ŠKD. V piatok 17. októbra 2014 medzi nás zavítali rodičia so zdravotne postihnutými deťmi z Občianskeho združenia KAMIL SK.

Pracovné stoly sa zaplnili potrebným materiálom na výrobu dekoratívneho venčeka. Polystyrénový veniec deti omotali krepovým papierom a ozdobili ho pestrofarebnými plodmi jesene podľa vlastnej fantázie. Svoje milé dielka sme nakoniec zhodnotili a porovnali na malej výstavke. Aj keď to boli v mnohých prípadoch úplné prvotiny, nikto sa nemusel za svoj výtvor hanbiť. Výsledkom bol nielen venček na dvere, či ozdoba stola, ale aj dobrý pocit z príjemne strávených chvíľ.

Návšteva nás milo prekvapila darčekom, medovníkovým srdiečkom, ktorý našim deťom odovzdali ako symbol priateľstva a vďaky.

Vychovávateľky ŠKD

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist