Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


MIKULÁŠ NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 08 December 2014 08:30

MIKULÁŠ NA SPOJENEJ ŠKOLE

V piatok 5.12.2014 pred dňom sv. Mikuláša zavítala na Spojenú školu mikulášska nálada. Už od rána panovala po celej škole sviatočná atmosféra, akoby sa duch sv. Mikuláša vznášal nad učiteľskými katedrami i žiackymi lavicami.

 

Žiaci ešte pred prvým zvonením zaplnili tabule klasickými i originálnymi mikulášskymi rýmovačkami o neskúšaní a neučení sa, ktorými sa snažili obmäkčiť učiteľov. Vyvrcholením tejto sviatočnej nálady bol mikulášsky krátky program pre každú triedu, ktorý pre svojich mladších spolužiakov pripravili deviataci. Mikuláš prišiel aj so svojimi pomocníkmi, a to anjelikmi a čertíkmi. Nálada bola výborná a najmä najmladší žiačikovia prekypovali šťastím a nedočkavosťou, aby mohli sv. Mikulášovi predviesť všetko, čo dokážu. Sv. Mikuláš aj s pomocníkmi im za to nadelil sladkosti.

Deň sv. Mikuláša vniesol medzi školské lavice prvý silnejší vánok sviatočnej nálady, ktorá na Spojenej škole panuje už od začiatku adventu a vyvrcholí vianočnými sviatkami. Medzitým však bude tento sviatočný čas na Spojenej škole popretkávaný ešte množstvom akcií, ktoré sa budú snažiť čaro Vianoc stále viac umocňovať.

Mgr. Anna Lažová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist