Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


MIKULÁŠSKY TURNAJ V STOLOVOM FUTBALE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 09 December 2014 06:30

MIKULÁŠSKY TURNAJ V STOLOVOM FUTBALE

V predvianočnej atmosfére sa v herni ŠKD na Spojenej škole uskutočnil druhý ročník Mikulášskeho turnaja v stolovom futbale. Medzi naše samé „poslušné“ detí zavítal Mikuláš s dobrou náladou a vrecom plným prekvapení.

Sprevádzali ho anjelik a čerti, deti z OZ KAMIL SK. Občianske združenie sa snaží zapojiť aj zdravotne postihnuté detí do aktivít, ktoré sú normálnou súčasťou života zdravých detí. Pomáhajú deťom zažiť aspoň sčasti detstvo, aké majú ich zdraví rovesníci.

Turnaja v stolovom futbale sa zúčastnilo 12 družstiev. Hralo sa systémom každý s každým. Úlohu favoritov nakoniec potvrdili Filip a Kristián, chlapci zo 4.ročníka.Mikuláš obdaroval súťažiacich sladkými cenami. Ani on neodišiel naprázdno. Za balíčky mu deti poďakovali nielen slovíčkom ďakujem, ale i peknou riekankou či pesničkou.

Ďakujeme sponzorom, ktorí podporili túto akciu  a pomohli finančne zabezpečiť mikulášsku nádielku.

vychovávateľky ŠKD

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist