Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


PROJEKT KOMPRAX VRCHOLÍ. PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 16 Január 2015 17:08

PROJEKT KOMPRAX VRCHOLÍ.

Projekt KomPrax do ktorého sa zapojilo na našej škole 8 žiakov z 2.A OA vrcholí. V pondelok 12.1. Jaro Liga uskutočnil indiánsky deň pre materské školy ako pokračovanie predchádzajúcej akcie spred Vianoc.

 

V utorok 13.1. svoje malé projekty zrealizovali štyri žiačky. Karin Kačmárová pripravila so svojim tímom zábavno-športové súboje pre 5. a 6. ročník základnej školy. Žiaci si merali svoje sily a šikovnosť v historickom šesť a pol boji. Samozrejme, že tí najšikovnejší boli odmenení medailami a víťaznými pohármi. Katka Baranová sa zamerala na prvákov a druhákov ZŠ, pre ktorých zabezpečila tvorivé dielne. Každý z našich najmladších žiačikov dostal pomôcky na maľovanie a modelovanie a už nič nestálo v ceste ich tvorivosti. A keďže takmer všetky deti tieto činnosti obľubujú prežili pekné dopoludnie v milej spoločnosti svojich starších kamarátov zo strednej školy. Pre 8. a 9. ročník si Sabína Žumarová s tímom pripravila hodinu ekologického vzdelávania so zábavnými testami a odmenami. Janka Kseničová si zobrala na svoje plecia asi najnáročnejšiu úlohu a pripravila pre deviatakov zo svidníckych základných škôl prehliadku našej školy spojenú s plnením zábavných úloh a malým občerstvením, ktoré pripravili žiaci z hotelovej akadémie.

Všetci žiaci už svoje projekty úspešne zrealizovali a čaká ich posledný krok a to vypracovanie záverečnej správy s výslednou finančnou kalkuláciou. Odmenou im bude certifikát a množstvo zážitkov a skúseností, ktoré prostredníctvom tohto projektu získali. Kompetencie pre prax sa určite každému v budúcnosti zídu.

Kožlejová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist