Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


Z HISTÓRIE SVIDNÍCKEHO REGIÓNU
Streda, 28 Január 2015 14:44

Z HISTÓRIE SVIDNÍCKEHO REGIÓNU

Dňa 20.1.2015 si žiaci našej školy zmerali vedomostné sily v kvíze Z HISTÓRIE SVIDNÍCKEHO REGIÓNU, ktorého  sa zúčastnili žiaci všetkých základných škôl vo Svidníku. Organizátorom tohto kvízu bolo Vojenské historické múzeum vo Svidníku. Naše trojčlenné družstvo v zložení Miriam Jackaninová,  Laura Džalajová a Imrich Kaplan obsadilo krásne tretie miesto, z čoho sa veľmi tešíme a veríme, že o rok sa nám podarí získať už aj zlato.

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist