Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ DRIENICA 2015
Streda, 04 Február 2015 09:19

LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ DRIENICA 2015

V dňoch 25.-29.01.2015 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili lyžiarskeho výcvikového kurzu v lyžiarskom stredisku Drienica, kde boli ubytovaní v hoteli Javorná.


Kurzu sa zúčastnilo 27 žiakov z toho 14 žiakov základnej školy, 13 žiakov strednej školy a 3 pedagógovia. Žiaci plnili počas dňa nielen výcvikový plán, ale aj denný režim. Celodenná činnosť žiakov bola vyhodnotená počas večerných prezentácií, kde sa žiaci dozvedeli aj plán na ďalší deň. Veľký záujem u žiakov vyvolala návšteva wellness centra a bazénu. Strava v danom zariadení bola výborná. Lyžovalo sa doobeda od 9:00 do 12:00 hod. Ich úlohou bolo lyžovať a zdokonaľovať sa na lyžiarskom svahu. Druhý nástup na svah bol od 14:00 do 16:00 hod. Na kurze boli 2 skupiny lyžiarov a 1  skupina snoubordistov. Lyžiarsky výcvikový kurz hodnotíme na výbornú, pretože všetci žiaci sa naučili lyžovať a snoubordovať a všetci s prehľadom zjazdili aj veľký svah. Kurz sme ukončili zábavným karnevalom na svahu, na ktorom žiaci predviedli svoju kreativitu a originalitu.

Tento kurz bol uskutočnený na odbornej a spoločenskej úrovni a splnil všetky ciele, ktoré si vo svojich zámeroch vytýčil.

Mgr. Branislav Popik

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist