Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


NA KARNEVALE BOLO VESELO PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 10 Február 2015 11:08

NA KARNEVALE BOLO VESELO

Fašiangy patria medzi jedno z najveselších období v roku, aj preto sa 5.februára 2015  na Spojenej škole konal karneval. Žiaci si už niekoľko dní pred uvedeným termínom  pripravovali karnevalové masky. Na hodinách výtvarnej výchovy a v  Školskom klube detí kreslili podľa makiet klaunov, rozprávkové postavičky, zvieratká.... Ich práce zavesené na balónoch zdobili priestory školskej jedálne.

 


Tak ako minulý rok aj tento raz k nám zavítal šašo“ BOBOR“ so svojím tímom animátorov z M 21. Priniesol medzi nás dobrú náladu a všetkých pobavil svojimi kúskami.

Karneval začal promenádou masiek. Najprv sa rodičom predviedli tí najmladší. Neskôr sa k ním pridali aj starší spolužiaci, ktorí zaujali najmä kolektívnymi maskami tučniakov či svadobčanov. Nasledovali pesničkové súťaže, párové tančeky s novinami, s balónmi... Program spestrili pozvané tanečné súbory s variáciami country a cigánskych prvkov. Počas krátkej prestávky si žiaci pochutili na žemliach a sladkostiach v balíčkoch, ktoré zabezpečili rodičia.

Karneval sa nezaobišiel bez tradičnej tomboly. S napätím žiaci očakávali žrebovanie a kto mal šťastie, tak vyhral jednu z 50 cien. Možno boli niektorí trošku smutní, že si neodniesli domov cenu, ale o to na karnevale až tak nejde. Radosť, veselosť, kamarátstvo, tanec, hudba, atmosféra... to sú zážitky, na ktoré všetci budú dlho spomínať.

koordinátor Valentina Brudňaková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist