Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


DIVADELNÉ PREDSTAVENIE PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 Február 2015 17:23

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE

V utorok 11.02.2015 sa žiaci druhého stupňa Základnej školy zúčastnili divadelného predstavenia od svetoznámeho dánskeho rozprávkara Hansa Ch. Andersena „Snehová kráľovná“ v divadle Jonáša Záborského v  Prešove.

Svojim netradičným spracovaním neraz vyvolala žiarivý úsmev na ich tvárach. Pre našich žiakov to bol príjemný kultúrny zážitok, pretože mnohé z nich videli divadelné predstavenie po prvý krát v živote.

Mgr. Lenka Olejárová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist