Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


KURZ ZDOBENIA PERNÍKOV
Pondelok, 16 Február 2015 10:10

KURZ ZDOBENIA PERNÍKOV

Krásne vyzdobené perníky vedia pohladiť dušu aj potešiť oko. Aj táto skutočnosť prispela k tomu, že sa žiačky hotelovej akadémie zúčastnili kurzu zdobenia perníkov, ktorý viedla najznámejšia pernikárka nášho regiónu p. Molčanyiová.

Pod jej vedením žiačky zvládli techniku zdobenia perníkov tzv. čipkou, naučili sa nanášať a farbiť perníkovú polevu. Aj keď ich prvé výtvory ešte neboli výstavné, postupne nadobúdali ten správny efekt.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist