Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


7. ROČNÍK ŠTUDENTSKÉHO PLESU NA SPOJENEJ ŠKOLE
Štvrtok, 19 Február 2015 12:32

7. ROČNÍK ŠTUDENTSKÉHO PLESU NA SPOJENEJ ŠKOLE

Študentská spoločnosť BIOlife na Spojenej škole vo Svidníku organizovala 13.02.2015 už 7. ročník študentského plesu, ktorý sa teší veľkej obľube. Na príprave sa podieľalo 15 žiakov 3. ročníka obchodnej akadémie, ktorí sú zapojení v programe Aplikovanej ekonómie, pod záštitou neziskovej organizácie Junior Achievement Slovensko.

Ples slávnostným príhovorom otvorila riaditeľka školy RNDr. Mária Makutová a 125 mladých ľudí sa pustilo do zábavy a tanca. O hudbu sa postarala hudobná skupina DUAL Relax. Celý večer sa niesol v znamení tanca, dobrého jedla, výborného kultúrneho programu a skvelej zábavy. Vyvrcholením plesu bolo žrebovanie tomboly, do ktorej žiaci získali 55 cien.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, priateľom a partnerom Spojenej školy vo Svidníku, ktorí podporili mladých ľudí a prispeli k slávnostnej atmosfére študentského plesu: Ing. Peter Bochnovič BOPER, hlavný sponzor, Združenie rodičov pri OA vo Svidníku, PEEM SERVIS Peter Mihaľ, Anna Barburská - TINA, Ján Marusin - PETRAMA, A.Kekelik – TONI, Františka Baranová – KVETY, Toner SK – internetový obchod, Alena Vaňková MIX KRISS, Róbert Sadiv – RES, Lekáreň DERMED, INTERPLAY s.r.o., Michal Mikita Gastroslužby, Drogéria – Ivo Čvaň, Kvetinárstvo IVANA, AVON, ORIFLAME, Anna Petríková – Kvetinárstvo, AEGON, METLIFE, Wüstenrot, Generali Slovensko, TRUE s.r.o., Antéria s.r.o., ALNA-A s.r.o., Tatiana Drabová, Lekáreň stanica, DACHCOm, PICOLINO, Fitt Svidník, Kadernícky salón Ľuda, EZOTOUR cestovná kancelária, FOTOCOLOR, Potraviny M a M a ďalší.

Krásne spomienky na študentský ples ešte dlho ostanú v našich srdciach!

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist