Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


VÔŇA KÁVY NA BARISTICKEJ SÚŤAŽI
Štvrtok, 19 Február 2015 12:43

VÔŇA KÁVY NA BARISTICKEJ SÚŤAŽI

V uplynulých dňoch, 17. 2. – 18. 2. 2015, sa v susednom meste Bardejov konal II. ročník medzinárodnej baristickej súťaže juniorov „Bardejovský barista 2015“, ktorej sa zúčastnili aj dve žiačky Spojenej školy, hotelovej akadémie, Svidník: Kristína Kaliničová a Katarína Kuzmová, ktoré

v časovom intervale 10 minút mali pripraviť 4 espressá a 4 cappuccina. Porota veľmi prísne a na vysokej odbornej úrovni hodnotila technickú stránku prípravy a samotnú chuť pripravenej kávy. V konkurencii 12 súťažiacich sa Kristína aj Katka umiestnili v striebornom pásme. Súťažiacim srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov pri získavaní cenných kovov vo svojom odbore.

Ing. Viera Paradová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist