Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


POSOLSTVO SV. VALENTÍNA – ÚSMEV NA TVÁRI PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 20 Február 2015 09:42

POSOLSTVO SV. VALENTÍNA – ÚSMEV NA TVÁRI

Deň sv. Valentína má na Spojenej škole už tradične svoje miesto. Srdiečko mánia začala týždeň vopred, jednoducho ju bolo cítiť všade. Mladší žiaci na hodinách výtvarnej výchovy i v školskom klube detí v tvorivých dielňach vyrábali pozdravy, samozrejme v tvare srdiečka. Venovali ich tým, ktorým chceli vyjadriť priateľstvo či povedať niekomu len jednoduché ďakujem.

 

„Živé Valentínky“ počas prestávok predávali sladké srdiečkové lízanky. Túto možnosť využili mnohí, aby s úsmevom na tvári sa navzájom obdarovali a vyjadrili sympatie alebo iba spríjemnili tento deň. Záver patril Valentínskej party s množstvom zábavných súťaží. Veľký úspech malo tancovanie v pároch s balónikom medzi čelami.

Tento sviatok má v sebe veľké čaro a aspoň kúsok z jeho posolstva by mal byť v každom dni počas celého roka.

koordinátor Valentina Brudňaková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist