Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO SÚŤAŽE/ PROJEKTU EURÓPA V ŠKOLE
Nedeľa, 01 Marec 2015 21:54

ŠKOLSKÉ KOLO SÚŤAŽE/ PROJEKTU EURÓPA V ŠKOLE

Už po šesťdesiaty druhý raz sa uskutočňuje projekt Európa v škole.  V tomto školskom roku sa nesie v znamení motta: Európa pomáha - pomáha Európa? Vyhodnotenie školského kola sa na Spojenej škole uskutočnilo 10. 2. 2015.

http://spojenaskolask.sk/rok2015/01.3/1.pnghttp://spojenaskolask.sk/rok2015/01.3/2.jpg

Do školského kola súťaže sa zapojilo 72 žiakov 2. stupňa. Školu v obvodnom kole budú reprezentovať výtvarné práce Michaely Surdeníkovej /Vzdelanie pre všetkých/ a Agáty Suvákovej /Voda znamená život/, literárne práce Tomáša Soľanku / List priateľovi do Afriky/, Imricha Kaplana / Už žiadna vojna? Démoni nie sú preč, len spia./, kolektívna práca 6.AZ / brožúra Vzdelanie pre všetkých/ a práca Literárneho krúžku / Voda znamená život – brožúra /.

Výsledky obvodného kola budú známe do 15.3. 2015.

Vedúca PK SJL Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist