Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


SWEET CUP 2015
Streda, 04 Marec 2015 13:54

SWEET CUP 2015

Vo štvrtok 19. 02. 2015 Prešov privítal účastníkov na „sladkej súťaži“. Zišli sa tu súťažiaci v odbore kuchár, cukrár a aranžér. V kategórii kuchár reprezentovala Hotelovú akadémiu vo Svidníku Katka Ongradyová , žiačka IV. A.

Jej úlohou bolo pripraviť v časom limite 25 a 20 minút súťažný múčnik.  Koláčik s ovocným jazierkom porotu zaujal, pretože Katka skončila v striebornom pásme. K dosiahnutému výsledku jej srdečne blahoželáme a prajeme jej ešte veľa úspechov.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist