Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


OKRESNÉ KOLO V BASKETBALE
Piatok, 13 Marec 2015 08:29

OKRESNÉ KOLO V BASKETBALE

Naše dievčatá víťazkami Okresného kola v basketbale. Vo štvrtok 12. marca sa odohralo Okresné kolo v basketbale stredných škôl v kategórií dievčat. Turnaja sa zúčastnili štyri družstva zo Spojenej školy Svidník, Gymnázia DH Svidník, Gymnázia Giraltovce a Strednej cirkevnej školy Svidník.


Naše dievčatá po výbornom kolektívnom výkone postupne dokázali zdolať všetky družstvá a zaslúžene obsadili prvé miesto. Dievčatá hrali veľmi obetavo a zodpovedne hlavne v obrane, z ktorej vyrážali do rýchlych protiútokov, ktoré sa im darilo premieňať. Súperky prehrávali hlavne v druhom polčase, keď rozhodovala predovšetkým kondícia.

Výsledky: Spojená škola – Stredná zdravotná škola 18:0 (2:0)

Spojená škola – Gymnázium DH 12:6 (6:6)

Spojená škola – Gymnázium Giraltovce 16:8 (6:6)

Zostava SŠ: Hrinková K., Vasilenková M., Franková D. ( všetky IV.A), Gondeková D., Bochmáčová D., Fedoroňková M. (všetky III.HA), Popíková J., Kačmárová K. (obe II.A), Jaselská Š., Jurečková V. ( obe II.HA)

Poradie: 1. Spojená škola Svidník

2. Gymnázium Giraltovce

3. Gymnázium DH Svidník

4. Stredná cirkevná škola Svidník

Mgr. Róbert Franko

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist