Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


PIATACI HRALI BÁBKOVÉ DIVADLO
Nedeľa, 22 Marec 2015 22:17

 

PIATACI HRALI BÁBKOVÉ DIVADLO

Metódy dramatickej výchovy majú v mimoškolských aktivitách, ale aj v učebnom procese veľké uplatnenie. Divadelnými aktivitami deti získavajú komunikačné zručnosti, pestujú v nich spontánnosť, tvorivosť i schopnosť improvizovať.


Toto všetko si mohli vyskúšať žiaci 5.BZ, ktorí zavŕšili tému o rozprávkach projektom. Nacvičili si vlastné divadlo, v skupinkách si vytvorili scenáre, niektorí vyrobili aj vlastné maňuškové alebo javajkové bábky a predstavenia sa mohli začať. Dominovali klasické rozprávky. Cieľom celého projektu bolo podporiť rozvoj kreativity a kritického myslenia  u žiakov, vyskúšanie si prezentačných zručností a práce v tíme.

Bábkové divadlo bolo ďalšou aktivitou, ktorou si žiaci pripomenuli Mesiac knihy.

Vyučujúca SJL Mgr. Anna Lažová

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist