Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


SLOVENČINÁRKA ZO SPOJENEJ ŠKOLY, OBCHODNEJ AKADÉMIE VO SVIDNÍKU VYHRALA CESTU DO BRUSELU
Piatok, 27 Marec 2015 09:57

SLOVENČINÁRKA ZO SPOJENEJ ŠKOLY, OBCHODNEJ AKADÉMIE VO SVIDNÍKU VYHRALA CESTU DO BRUSELU

Na Spojenej škole vo Svidníku sa počas februára konala súťaž Vráťme knihy do škôl, ktorej cieľom bola podpora čítania u mladých ľudí. U nás na škole sa to podarilo, keďže pani učiteľka Lapčaková a pani učiteľka Saloňová poslali do súťaže viac ako tristo žiackych prác. Zo žiakov sa v tejto súťaži výborne umiestnila Veronika Skarupová, ktorá

v rámci Slovenska obsadila jedenáste miesto a získala balíček kníh a poukážku v hodnote dvadsať eur na nákup kníh podľa vlastného výberu. V kategórií Knižný anjel, v ktorej súťažili učitelia z celého Slovenska, vyhrala naša pani učiteľka slovenčiny PaedDr. Emília Lapčaková 4. miesto a súčasťou tejto špeciálnej ceny bola návšteva Bruselu spojená s obhliadkou centra mesta La Placa, prehliadka Atomia,  záhrady Európy a Európskeho parlamentu.

Pre pani učiteľku Lapčakovú je však veľkou výhrou najmä dobrý pocitom z toho, že svojich žiakov motivovala k čítaniu kníh, čo v dnešnej dobe vôbec nie je vôbec jednoduché.

Anna Kavalcová, SŠ,OA Svidník

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist