Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


ŽIACI V ÚLOHE UČITEĽOV PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 27 Marec 2015 10:42

ŽIACI V ÚLOHE UČITEĽOV

28.marec sa u nás považuje za sviatok všetkých pedagógov. Je spätý s menom učiteľa národov - Jana Amosa Komenského.

 

 

Tento sviatok si pripomenuli aj učitelia Spojenej školy deň vopred, a to 27.3. 2015. Práve v tento deň žiaci deviateho ročníka prevzali rolu učiteľov a vyskúšali si, ako chutí učiteľský chlebíček. Na vyučovacie hodiny sa dôkladne pripravili a v praxi vyskúšali to, čo sa sami počas školskej dochádzky naučili. Zhodli sa, že príprava vyučovacej hodiny nie je taká jednoduchá, ako si mysleli. Vyžaduje si veľa času a námahy. Vo vyučovaní využili aj interaktívnu tabuľu a inú didaktickú techniku.

Ja ako triedna učiteľka deviatakov som rada, že žiaci túto možnosť využili a zodpovedne sa na ňu pripravili.

Mgr. Anna Lažová, triedna učiteľka 9.AZ

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist