Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


RECITÁCIA STÁLE ŽIJE!
Piatok, 27 Marec 2015 11:19

RECITÁCIA STÁLE ŽIJE!

Prednes poézie a prózy nevychádza z módy. Potvrdzujú to aj žiaci Spojenej školy, Obchodnej akadémie vo Svidníku. Na okresnom kole tradičnej recitátorskej súťaže Hviezdoslavov Kubín dňa 26. 03. 2015 v Dome kultúry vo Svidníku reprezentovali našu školu 2 žiačky: Diana Lukáčová a Vladimíra Blanárová.

Divákom, ktorých tvorili žiaci I. A a I. HA našej školy, i porote predniesli „klasiku“ – Válka, Feldeka či Verlaina, ale aj „neopočutého“ Jacquesa Préverta či Cardenala. Príjemné umelecké predpoludnie sa skončilo po porade poroty vyhlásením výsledkov. V kategórii poézia Diana Lukáčová z III. HA obsadila 3. miesto.

PaedDr. Emília Lapčáková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist