Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


KRAJSKÁ PREHLIADKA SOČ
Streda, 01 Apríl 2015 11:17

KRAJSKÁ PREHLIADKA SOČ

Dňa 27. marca 2015 sa v Prešove uskutočnil 37. ročník krajskej prehliadky stredoškolskej odbornej činnosti, do ktorej sa zapojili aj 4 žiaci Spojenej školy, Obchodnej akadémie Svidník, ktorí obhajovali 4 práce.

V odbore číslo 08 – Hotelierstvo a cestovný ruch súťažila s prácou Káva – výroba, príprava, moderné spôsoby prípravy kávy žiačka Kristína Kaliničová (IV. HA) a s prácou Mládežnícky cestovný ruch žiak Jakub Matkobiš (IV. HB). V odbore číslo 15 – Ekonomika a riadenie s prácou Vývoj hypotekárnych úverov vo vybraných bankách súťažil žiak Nikolas Uhrin (III. A) a práca Dominiky Jaržabekovej Ako žiť s celiakiou bola v odbore 06 – Zdravotníctvo a farmatológia.

Žiaci dôstojne reprezentovali našu školu. Úspešným riešiteľom blahoželáme a prajeme veľa úspechov.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist