Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


SPOJENÁ ŠKOLA MAJSTER OKRESU V BASKETBALE
Nedeľa, 12 Apríl 2015 11:31

SPOJENÁ ŠKOLA MAJSTER OKRESU V BASKETBALE

V utorok 31. marca sa v telocvični ZŠ Komenského uskutočnilo Obvodné kolo v basketbale žiakov stredných škôl. Na obvodnom kole sa zúčastnili družstvá Spojenej školy, Gymnázia DH Svidník, SZŠ a gymnázium cirkevné, SOŠ odevná Svidník, Gymnázium Giraltovce a SOU Svidník.


Po zápasoch v skupinách, kde jednoznačne vyhrali žiaci Spojenej školy, chlapci nastúpili na svoj finálový zápas proti chlapcom z SOŠ odevnej. Zápas vyhrali naši chlapci pomerom 25:9 a stali sa majstrami okresu Svidník v tejto zostave: D. Juhás II.A, D. Cuprišin II.A, M. Ščerba II.HB, N. Koreň III.A, M. Margicin III.A, J. Majcher III.A, J. Sivák III.A, M. Štefanco III.A, P. Lamanec III.A, M. Mulík II.A.

Mgr. Rastislav Paňko

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist