Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


SPOMIENKOVÁ SÚŤAŽ
Piatok, 24 Apríl 2015 12:30

SPOMIENKOVÁ SÚŤAŽ

Sloboda je jedna z najprirodzenejších práv človeka. Aj napriek tomu pred sedemdesiatimi  rokmi  stála životy niekoľko desiatok miliónov ľudí a zasiahla takmer všetky kontinenty.


Na Spojenej škole vo Svidníku sa pri tejto príležitosti uskutočnil dňa 23.04.2015 nultý ročník súťaže v ruskom jazyku „Najlepší rusisti“. Pozvanie prijalo 6 Základných škôl zo Svidníka a Stropkova a taktiež p. Dmitrij Vaščenko z Ruského centra vedy a kultúry v Bratislave, ktorý pre zúčastnených pripravil hodnotné ceny. Hravou formou medzi sebou bojovalo 12 žiakov siedmych a ôsmych ročníkov. Po súťaži si nielen žiaci, ale aj učitelia mohli vyrobiť netradičnými spôsobmi rôzne ruské suveníry, ktoré sú pre nich dnes už len krásnou spomienkou.

Mgr. Lenka Olejárová

Spojená škola Svidník

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist