Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


ABSOLVENTOM OBCHODNEJ A HOTELOVEJ AKADÉMIE SPOJENEJ ŠKOLY VO SVIDNÍKU BOLI SLÁVNOSTNE ODOVZDANÉ MATURITNÉ VYSVEDČENIA
Utorok, 26 Máj 2015 07:12

ABSOLVENTOM OBCHODNEJ A HOTELOVEJ AKADÉMIE SPOJENEJ ŠKOLY VO SVIDNÍKU BOLI SLÁVNOSTNE ODOVZDANÉ MATURITNÉ VYSVEDČENIA

Po všetkých tých namáhavých dňoch, počas ktorých museli naši maturanti preukázať všetko to, čo sa počas štúdia naučili, čakala na nich v piatok 22. mája odmena v podobe slávnostného vyradenia zo strednej školy v

Dome kultúry vo Svidníku. Po odznení študentskej hymny Gaudeamus a krátkej obrazovej rekapitulácii ich pôsobenia na našej škole si z rúk riaditeľky školy a triednych učiteľov prevzalo maturitné vysvedčenia 58 úspešných absolventov. 27 z nich si prevzalo aj ocenenie a ďakovný list za aktivitu v rôznych projektoch, za umiestnenia v celoslovenských a medzinárodných odborných súťažiach, SOČ, za prácu v žiackej rade, za reprezentáciu školy v športe či niekoľkonásobné darcovstvo krvi.

Želáme im šťastné vykročenie do dospeláckeho života a veríme, že na štyri roky strávené v Spojenej škole budú spomínať len v dobrom.

Ing. Zdena Kožlejová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist