Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


MDD - OLYMPIÁDA ŠPORTU, HIER A RADOSTI PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Jún 2015 08:15

MDD - OLYMPIÁDA ŠPORTU, HIER A RADOSTI

Prvý jún, sviatok detí, bol v našej Spojenej škole dňom zábavy a príjemného súťaženia. Na školskom ihrisku pod „taktovkou“ deviatakov prebiehala Olympiáda v tradičných i netradičných disciplínach. Súťažilo sa v desiatich disciplínach:

 

Mlynársky hod (prehadzovanie cesta dvojicami), Nepálska hliadka (drepy dvojíc otočených chrbtom), Mlynárov beh (beh dvojíc v jednom tričku), Skop muchy zhora dole ( triafanie balóna nohou ležmo), Skok vysokoďaleký s diskom (hod balónom s vodou do diaľky), Nebezpečný náklad (prenos loptičky) , Gumkáči (dvíhanie fľaše zo zeme ústami, pričom súťažiaci stojí na jednej nohe), Podliezanie pod lano, Preskoky cez švihadlo, Točenie kruhom HULA – HOP. Za vynikajúce výkony najlepší športovci získali medailu, nie skutočnú, ale cukríkovú. Všetky deti dostali štedré balíčky, ktoré zabezpečila Rada rodičov školy.

Ďalšou sprievodnou aktivitou bol program na pešej zóne mesta Svidník. Žiaci sa zabávali pri hudbe, športových súťažiach a niektorí si vyskúšali aj maľovanie na tvár. Naši deviataci Imrich Kaplan a Tomáš Soľanka si z rúk primátora Ing. Jána Holodňáka prevzali ceny a ďakovný list za reprezentáciu školy v celoslovenských súťažiach.

Spokojnosť a úsmev na tvárach detí boli dôkazom toho, že MDD na Spojenej škole sa vydaril a bol skutočne olympiádou športu, hier a radosti.

koordinátor a prípravný tím MDD

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist