Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


ČLENOVIA LITERÁRNEHO KRÚŽKU SI SPRÍJEMNILI CHVÍLE BOWLINGOM
Pondelok, 08 Jún 2015 06:55

ČLENOVIA LITERÁRNEHO KRÚŽKU SI SPRÍJEMNILI CHVÍLE BOWLINGOM

Dňa 4.6. 2015 sa členovia Literárneho krúžku stretli na netradičnom mieste - v Športovom centre Bowling Club

vo Svidníku. Po veľmi pekných výsledkoch v literárnych súťažiach ukázali svoje zručnosti aj v hraní bowlingu. Niektorí si tento šport vyskúšali prvýkrát, ale všetkých táto hra zaujala. Súboje zvádzali až do konca, ale vyhrať mohol iba najlepší. Tým sa stal Tomáš Soľanka z  9.AZ, 2. miesto obsadila Kristína Drotárová, 7. AZ a 3. miesto si vybowlingovala Soňa Cimbalová, 6.AZ . Priateľská atmosféra bola dôkazom, že takéto stretnutie bolo príjemným relaxom a oddychom od všedných školských dní.

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist