Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


10. VÝROČIE SPOJENEJ ŠKOLY
Piatok, 19 Jún 2015 07:27

10. VÝROČIE SPOJENEJ ŠKOLY

Dňa 12. mája o 10 hodine sa v Dome kultúry vo Svidníku uskutočnila slávnostná akadémia pri príležitosti osláv 10. výročia Spojenej školy.

Po príhovore prvého riaditeľa Spojenej školy Jaroslava Ivanča a primátora mesta Jána Holodňáka zástupkyňa Odboru školstva Úradu PSK poblahoželala škole k výročiu a v mene predsedu PSK Petra Chudíka ocenila Jaroslava Ivanča, Máriu Makutovú, Zuzanu Bilú a Zuzanu Rodákovú.

 

Ďakovný list si z rúk riaditeľky školy prevzala Anna Lažová, Božena Mihalcová, Rastislav Paňko a Peter Miháľ. Nasledoval kultúrny program, ktorý bol starostlivo pripravovaný dlhé týždne celým pedagogickým zborom a žiakmi pod réžiou vychovávateľky Kataríny Vygodovej.

Hneď potom sa už diváci mohli sústrediť na bohatý, zaujímavý, vtipný program, ktorým nás previedol duch Spojenej školy a malá školáčka. Stroj času pomohol poodhaliť najdôležitejšie okamihy od vzniku školy až po súčasnosť. Vydarená a zaujímavá videoprojekcia bola osviežením a doplnením úžasného programu. Ten potešil srdcia všetkých v sále. Na ceste životom školy sa striedali vydarené čísla spevu, tanca, cvičenia, scénok... Svoje nadanie a šikovnosť mali možnosť predviesť malí aj veľkí, keďže škola spája deti a  mládež od 6 do 20 rokov. Precízne bola pripravená aj scéna a kostýmy účinkujúcich. Dlhý potlesk na záver bol dôkazom, že program sa všetkým páčil. Ako sa na oslavu patrí, nechýbala ani veľká torta. Všetkým účinkujúcim aj gratulantom sa poďakovala riaditeľka školy RNDr. Mária Makutová, ktorá zaželala škole veľa úspešných rokov, dobrých pedagógov, zamestnancov a hlavne úspešných žiakov, ktorí budú i naďalej šíriť dobré meno Spojenej školy.

Po kultúrnom zážitku všetci pozvaní hostia sa občerstvili na recepcii, kde si mohli spoločne zaspomínať na časy minulé, ale pozrieť aj moderne vybavený interiér a exteriér školy.

Mgr. Anna Lažová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist