Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 22. Jún 2021

Dnes má meniny Paulína
Zajtra má meniny Sidónia

Kde nás najdete


MÚDROSŤ UKRYTÁ V KNIHÁCH
Piatok, 23 Október 2015 10:08

MÚDROSŤ UKRYTÁ V KNIHÁCH

Celoslovenským projektom Záložka do knihy spája slovenské školy, ktorého cieľom je nadviazanie kontaktov medzi slovenskými strednými školami a podpora čítania prostredníctvom výmeny záložiek do kníh, ktoré žiaci vytvorili ľubovoľnou technikou, sme nadviazali spoluprácu s Hotelovou akadémiou v Spišskej Novej Vsi.

Výmenou záložiek, ktorých témou bola Múdrosť ukrytá v knihách, predstavili stredoškoláci obľúbené citáty z prečítaných kníh, v sprievodnom liste predstavili našu strednú školu a zároveň spoznali školu svojich spolužiakov zo Spišskej Novej Vsi.

4. ročník celoslovenského projektu vyhlásila Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave k Medzinárodnému dňu školských knižníc 2015.

Mgr. Erika Saloňová

PaedDr. Emília Lapčáková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist