Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 22. Jún 2021

Dnes má meniny Paulína
Zajtra má meniny Sidónia

Kde nás najdete


PROJEKTOVÉ VYUČOVANIE NA HODINÁCH DEJEPISU
Štvrtok, 29 Október 2015 08:05

PROJEKTOVÉ VYUČOVANIE NA HODINÁCH DEJEPISU

Posledné hodiny dejepisu sme strávili netradične. Náš pán učiteľ Róbert Franko nám navrhol zaujímavý projekt o Karpatskej drevenej ceste. Súčasťou projektu bolo študovanie kostolíkov v Ladomirovej, Šemetkovciach a Krajnom Čiernom. Rozdelení na skupiny sme si pripravili prezentácie a oboznámili sa s históriou týchto zaujímavých historických

stavieb. Následne sme vytvorili makety a obrazy jednotlivých kostolíkov. Napriek mnohým komplikáciám sa nám teraz v triede vynímajú dva kartónové modely a obraz drevenej stavby. V závere projektu sme šli na exkurziu, pozrieť si jednotlivé chrámy. Počas našej náučnej turistiky sme sa stihli aj stratiť, ale mnohému sme sa naučili. Teraz plánujeme ešte spraviť vreckovú knižku – sprievodcu po týchto kostolíkoch, kde posunieme svoje poznatky okoliu. Ďakujeme pánovi učiteľovi, že prišiel s takýmto zaujímavým nápadom.

-Magdaléna Rodáková, Laura Džalajová, Mirka Jackaninová – žiačky 9. AZ, Spojená škola -

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist