Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


AJ „OBYČAJNÁ“ ZÁLOŽKA DO KNIHY MÔŽE SPOJIŤ ŠKOLY
Streda, 04 November 2015 11:11

AJ „OBYČAJNÁ“ ZÁLOŽKA DO KNIHY MÔŽE SPOJIŤ ŠKOLY

V tomto roku sa Spojená škola, ZŠ zapojila už do 6. ročníka česko-slovenského projektu Záložka do knihy spája školy. Našou partnerskou školou sa stala ZŠ Vlčnov z Českej republiky.


V mesiaci október žiaci 1. - 9. ročníka vyrábali záložky do knihy na tému „Múdrosť ukrytá v knihách“. O tom, že je to tak, nás presvedčili sprievodné čitateľské aktivity. Mladší žiaci hľadali inšpirácie hlavne v rozprávkových knihách. Starší siahli po dobrodružnej beletrii , príbehoch rovesníkov ba i encyklopédiách. Niektorí sa zamerali na vyhľadávanie citátov alebo múdrych výrokoch o knihách.

Do balíka sme vložili 207 záložiek, pridali sme aj propagačný materiál o našej škole. Deviataci a ôsmaci napísali novým priateľom emailové pozdravy. Azda vďaka celkom obyčajnej záložke do knihy vzniknú nové kamarátstva.

koordinátor Valentina Brudňaková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist