Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


Z PERA PUŠKINA
Utorok, 10 November 2015 08:50

Z PERA PUŠKINA

Dňa 9.11. 2015 mali žiaci šiesteho ročníka Spojenej školy hodinu ruského jazyka trošku inú, na akú sú zvyknutí. Nádejní rusisti sa zapojili do súťaže v čítaní rozprávok od známeho ruského spisovateľa A. S. Puškina.

 

Výzvu prijalo šesť žiakov, ktorí so zanietením čítali rozprávku O zlatej rybke. Nechýbala však ani porota, ktorá bola zostavená z vylosovaných žiakov danej triedy. Svojej úlohy sa zhostili naozaj zodpovedne.

Prvé miesto si vybojovala Veronika Jurečková, druhé získala Diana Zápotocká a tretie miesto patrí Klaudii Steškovej. Chlapci sa tiež nedali zahanbiť. Do tejto mini súťaže sa zapojili Matúš Soľanka, Filip Vorobeľ a Andrej Hoško. Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme.

Mgr. L. Olejárová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist