Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


OBVODNÉ KOLO V BEDMINTONE ŽIAKOV
Štvrtok, 19 November 2015 21:48

OBVODNÉ KOLO V BEDMINTONE ŽIAKOV

Dňa 28. októbra 2015 sa uskutočnilo obvodné kolo v bedmintone žiakov základných škôl. Turnaj organizovalo CVČ Svidník v priestoroch telocvične Spojenej školy vo Svidníku.

 

Turnaja sa zúčastnili dvojčlenné družstvá, ktoré reprezentovali svoje školy. Spomedzi zúčastnených škôl najlepšie obstála Spojená škola, keď družstvo žiačok aj družstvo žiakov obsadili vo svojich kategóriách zhodne 1. miesto. V kategórii žiačok reprezentovali Spojenú školu sestry Gabika a Slávka Krempaské, v kategórii žiakov Patrik Pálka a Alex Ferenc. Blahoželáme a veríme, že podobne úspešne budú naši žiaci reprezentovať našu školu aj na krajskej súťaži. Držíme im palce.

Ing. Milan Tchir

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist