Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


EDRAŠ - DEŇ KRÁSY, MÚDROSTI A POROZUMENIA
Piatok, 20 November 2015 14:02

EDRAŠ - DEŇ KRÁSY, MÚDROSTI A POROZUMENIA

V posledných rokoch si začíname zvykať na to, že v novembri sa brány našej školy otvárajú rodičom a jej priateľom v rámci Európskeho dňa rodičov a škôl. Nebolo to inak ani tohto roku, presnejšie 16. novembra 2015. Cieľom tohto dňa je podporovať vytvorenie priateľských vzťahov medzi školou a rodičmi.


Európsky deň rodičov a škôl sa začal krstom knihy Mgr. Anny Lažovej Čriepky života. Nasledoval kultúrny program, v ktorom vystúpili najmenší žiaci. Počas slávnostnej imatrikulácie boli prváci prijatí do veľkej rodiny žiakov Spojenej školy. Z rúk riaditeľky školy RNDr. Márie Makutovej prevzali tričko s vlastnou fotografiou, sľub prváka a imatrikulačný certifikát. Prekvapením pre nedočkavých „oslávencov“ boli chutné maffinky so zapálenými sviečkami, ktoré sfúkli za spevu piesne Happy ...

Po oficiálnej časti sa začali Pirátske hry, v ktorých deti hľadali stratený poklad. K nemu ich po absolvovaní  úloh, a to: Móda pirátov, Tajomstvo čiernej perly, More plné žralokov, Pirát na stráži, Potopenie pirátskej lode, Záhada hovoriaceho papagája  doviedla   mapa. Pre žiakov, ktorým bolo málo šantenia, bolo pripravené cvičenie zumby pod taktovkou Mgr. Ivany Saganovej. Vo veľkej telocvični sa odohrával tradičný volejbalový súboj medzi rodičmi, pedagógmi i žiakmi školy. Po skončení aktivít si všetci spoločne posedeli v školskej jedálni, kde im tety kuchárky pripravili chutné kysnuté koláčiky.

Tento deň bol výnimočný pre žiakov, učiteľov a určite pre rodičov našich ratolestí. Veď škola je miestom, kde sa stretáva, spolupracuje a spoločne sa teší spoločenstvo ľudí, ktorých spája krása, múdrosť  a porozumenie.

kolektív pedagógov

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist