Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 22. Jún 2021

Dnes má meniny Paulína
Zajtra má meniny Sidónia

Kde nás najdete


KURZ PRE ZAČÍNAJÚCICH BARMANOV
Piatok, 27 November 2015 11:11

KURZ PRE ZAČÍNAJÚCICH BARMANOV

V dňoch od 3.novembra do 6.novembra 2015 sa na hotelovej akadémii uskutočnil barmanský kurz pre barmanov. Kurz bol určený pre všetkých začínajúcich barmanov, študentov odborných škôl a pre tých, ktorí mali záujem získať komplexné znalosti o príprave miešaných nápojov.


Kurz osobne viedol prezident SkBA Ján Šuchta, ktorý odovzdal žiakom svoje bohaté skúsenosti. Počas kurzu žiaci získali základné vedomosti o miešaných nápojoch a inventári na miešané nápoje, receptúry základných medzinárodných miešaných nápojov a zručnosti pri prípravách rôznych druhov alkoholických a nealkoholických miešaných nápojov. Po úspešnom absolvovaní skúšok z praktickej aj teoretickej časti obdržali žiaci medzinárodný certifikát barmanskej asociácie platný vo všetkých krajinách IBA. Cenu za najlepšieho barmana kurzu získala žiačka III. HB triedy Evka Zábudská.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist