Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


Aktivity prevencie
Streda, 27 Február 2013 11:54

Aktivity prevencie:

Internet áno, ale... (s rozumom)

Základnou myšlienkou celoslovenskej súťaže Zodpovedne, do ktorej sa zapojili aj naši žiaci, je ovplyvniť postoj žiakov k problematike bezpečného používania internetu. Učitelia Spojenej školy nepretržite informujú a opakovane zdôrazňujú, aké nebezpečenstvo im hrozí vo virtuálnom svete a ako sa majú pred nim chrániť.

Úlohou súťažiacich bolo vytvoriť leták, plagát alebo prezentáciu s posolstvom, že nie vždy je používanie internetu bezpečná záležitosť. Jakub Kaliňak, žiak 4.AZ, pripravil prezentáciu na tému Správam sa na internete ZODPOVEDNE ? Filip Vygoda, žiak 2.AZ, vytvoril plagát Sľub rodičom. Denis Jancura, žiak 7.AZ, vypracoval prezentáciu Zneužite osobných údajov .

Koordinátori preventívneho projektu Mgr. Lažová Anna, Valentina Brudňaková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist