Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 22. Jún 2021

Dnes má meniny Paulína
Zajtra má meniny Sidónia

Kde nás najdete


MEDZINÁRODNÝ DEŇ ĽUDSKÝCH PRÁV
Nedeľa, 20 December 2015 09:35

MEDZINÁRODNÝ DEŇ ĽUDSKÝCH PRÁV

Dňa 10. decembra sme si na našej škole pripomenuli Medzinárodný deň ľudských práv. Je tomu už 67 rokov, čo v tento deň bola Valným zhromaždením OSN vyhlásená Všeobecná deklarácia ľudských práv.

Pri tejto príležitosti žiaci 2. A triedy pripravili pre svojich spolužiakov z ostatných tried projekt, v ktorom im priblížili uvedený deň, oboznámili ich s listinami a dokumentmi, ktoré boli prijaté na ochranu ľudských práv nevinných ľudí, s organizáciami, ktoré sa snažia pomáhať akýmkoľvek spôsobom tým, ktorí to potrebujú, s významnými osobnosťami, ktoré bojovali proti porušovaniu ľudských práv vo svojej krajine, ale aj vo svete a taktiež aj s Dohovorom o právach dieťaťa. Na záver uskutočnili pre jednotlivé triedy vedomostný kvíz.

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist