Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


STRETNUTIE VO VIANOČNEJ ČAJOVNI
Streda, 23 December 2015 08:19

STRETNUTIE VO VIANOČNEJ ČAJOVNI

V decembri už tradične je najočakávanejšou školskou udalosťou  VIANOČNÁ AKADÉMIA. Tá je spojená s vianočnou výzdobou školy a jednotlivých tried. Začala už prvými decembrovými dňami.

 

A keď všetko naokolo dýchalo pokojnou atmosférou blížiacich sa sviatkov, 21.12. 2015 učitelia a žiaci Spojenej školy vo Svidníku privítali vo „vianočnej čajovni“ rodičov žiakov, aby si pozreli vystúpenie, ktoré pre nich pripravili. Tohtoročná vianočná akadémia na Spojenej škole odhalila všetky umelecké ambície žiakov 1.- 9. ročníka. Spievalo sa, tancovalo, prednášalo, koledovalo, vinšovalo,  hralo sa divadielko... Jednotlivé body programu vytvárali kompaktný celok zameraný na odovzdávanie si naprieč generáciami posolstvo Vianoc v dnešnom uponáhľanom svete. A ako v správnej vianočnej čajovni býva, nechýbali ani vianočné koláčiky, perníky a čajový punč.Všetci, ktorí prišli, prežili príjemný podvečer so svojimi ratolesťami, popretkávaný láskou a pokojom. A tak spolu, rodičia, učitelia aj žiaci, mali možnosť sa na chvíľu zastaviť, zamyslieť sa nad pravým významom Vianoc a posolstve, ktoré v sebe tieto sviatky ukrývajú.

Na záver sa so želaním prežiť šťastné a pokojné Vianoce, v novom roku splnenie aj tých najtajnejších želaní, načerpanie sily a elánu pri zvládaní prekážok, sa všetkým prítomným prihovorila  riaditeľka Spojenej školy RNDr. Mária Makutová. Veľké poďakovanie adresovala aj všetkým pedagógom a žiakom, ktorí sa podieľali na príprave vianočnej akadémie.

pedagógovia ZŠ

PROGRAM  - VIANOČNÁ BESIEDKA

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist