Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Karneval na Spojenej škole
Streda, 27 Február 2013 11:55

Karneval na Spojenej škole

Fašiangov čas nastal práve,

pod masky sme skryli tváre.

Všetci v plnej paráde a noblese,

tancovali s nasadením na plese.


http://www.spojenaskolask.sk/new/images/phocagallery/karneval/thumbs/phoca_thumb_l_dsc05287.jpg

Takto by sme mohli charakterizovať tohtoročný karneval Na Spojenej škole vo Svidníku, ktorý symbolicky otvorila riaditeľka SŠ RNDr. Mária Makutová nasadením party klobúčika. Niesol sa v znamení originálnych masiek a dobrej zábavy hneď od začiatku. Vďaka tombole a oceneniam naj... masiek si mnohí odniesli domov hodnotné ceny ako odmenu za usilovnosť a nápaditosť. Ocenenie masiek, ktorých bolo neúrekom, zabezpečilo ZRPŠ, za čo im patrí naša vďaka. Poďakovanie patrí aj CVČ Giraltovce za zabezpečenie hudby. Príjemným spestrením bolo predstavenie CD Spievame s Lalinkou, ktorého autorkou je kolegyňa Mgr. Anna Suváková.

A ako to aj v rozprávke býva aj

na karnevale nadišla konca chvíľa.

TOP masky:

1. miesto - Ježko Emka Miňová, žiačka 1.AZ

2. miesto – Rybárova loď Kristína Gočová, žiačka 3.AZ

3. miesto – Lietadlo Simona Siroková, žiačka 5.AZ

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist