Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


KVÍZ PRI PRÍLEŽITOSTI 71. VÝROČIA OSLOBODENIA SVIDNÍKA
Streda, 20 Január 2016 12:52

KVÍZ PRI PRÍLEŽITOSTI 71. VÝROČIA OSLOBODENIA SVIDNÍKA

J. Kaliňák 7.AZ, F. Vygoda 5.AZ a P. Kavuľa 9.AZ sa po príprave pod vedením Mgr. R. Franka  dňa  19.01.2016 zúčastnili zaujímavého kvízu z histórie mesta Svidník, ktoré zorganizovalo Vojenské historické múzeum vo Svidníku. Súťaž sa po prvýkrát realizovala v kinosále mesta, a tak súčasťou tohto podujatia mohli byť aj spolužiaci súťažiacich.Naši žiaci statočne „bojovali“ v prvej a druhej svetovej vojne, odhaľovali tajomstvá nášho kraja a ruku si podávali aj s významnými veliteľmi a generálmi, ktorí stáli na čele vojenských operácií. Táto súťaž bola pre našich žiakov malou skúškou odvahy a nepochybne aj dobrou skúsenosťou, v ktorej si overili svoje vedomosti.

Mgr. Lenka Olejárová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist