Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU
Utorok, 26 Január 2016 12:58

OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU

Dňa 13.1.2016 sa vo Svidníku konal 26.ročník obvodného kola Olympiády v anglickom jazyku. Spojenú školu reprezentovali žiaci 7. a 9. ročníka základnej školy. V kategórii  1A sa žiak 7.AZ Jakub Kaliňák umiestnil na 3.mieste v rámci okresu Svidník.

Kategóriu 1B reprezentoval žiak 9.AZ Marek Štefanišin, ktorý sa umiestnil na 4.mieste v rámci okresu Svidník. Našim žiakom blahoželáme k úspechu a veríme, že ostatní žiaci školy sa posnažia k týmto úspechom priblížiť, alebo ich aj prekonať.

Mgr. Štefánia Zápotocká

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist