Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


KIN-BALL NA SPOJENEJ ŠKOLE
Streda, 27 Január 2016 08:08

KIN-BALL NA SPOJENEJ ŠKOLE

V utorok 19. januára sa konala v malej telocvični Spojenej školy ukážka novej kolektívnej športovej hry Kin-ballu. Naši žiaci si vyskúšali túto hru pod vedením Mgr. Aurel Bittera, podpredsedu SKF – Slovenskej kin-ballovej federácie.

 

Hrá sa s loptou priemeru 122 cm, hrajú 3 tímy, v každom tíme sú 4 hráči a do hry sú zapojení všetci hráči. Kin-ball sa dá hrať v bežnej telocvični, ale aj vonku na lúke. Je to hra, ktorá nekladie veľké nároky na technické vybavenie, ale vyžaduje intenzívne nasadenie, súhru a aktivitu všetkých hráčov.  Žiakom sa táto hra páčila a veríme, že v budúcnosti sa zapoja aj do súťaže.

Zodpovedný: Mgr. Branislav Popik, Mgr. Igor Sagan

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist