Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


DETSKÁ KARNEVALOVÁ PÁRTY
Utorok, 02 Február 2016 10:19

DETSKÁ KARNEVALOVÁ PÁRTY

29. januára 2016 sa v Spojenej škole uskutočnil karneval pre 1. stupeň ZŠ. Deti, pani učiteľky aj vychovávateľky, oblečení v maskách, roztočili zábavu hneď od skorého rána. Úvod už tradične patril slávnostnej prehliadke vtipných a zaujímavých masiek.

 

Deti najprv medzi sebou hádali, kto sa skrýva pod rôznymi maskami, pretože do klubovne  vchádzali princezné, Elza z ľadového kráľovstvá, rockerky s gitarami, supermani, postavy z filmu Star Wars, piráti či zvieratká.... Všetky masky boli prekrásne. Naším zámerom nebolo masky porovnávať či dokonca hodnotiť, zámerom bola dobrá zábava.

A tá  bola vynikajúca.  Masky si spoločne zatancovali  v rytme mnohých známych melódií, zabavili  sa i vo „vláčiku“. Tanečné kolá striedali súťažné disciplíny, v ktorých deti získali sladkú odmenu. Tí odvážnejší mali možnosť súťažiť v stoličkovom, balónovom a srdiečkovom tanci.  Keď prišiel čas na tombolu, nastalo ticho a deti si porozkladali lístky okolo seba, veď každý chcel vyhrať.  Karnevalová atmosféra nenechala deti dlho smutnými, aj keď nevyhrali.

Pri rezkej muzike s pravou fašiangovou zábavou zbehlo dopoludnie rýchlo. Pekné spomienky na karneval sa iste zapíšu do pamäte ako chvíle krásneho a bezstarostného detstva.

Na záver sa chcem osobne poďakovať:

p. Dančovi za fotografovanie

p. Pásztorovej za pomoc pri losovaní tombolových lístkov

p. Sirokovej a p. Jurčišinovej za pomoc pri nakupovaní chutných maškŕt do balíčkov

pedagogickým pracovníkom za nádhernú karnevalovú výzdobu klubovne

DJ  -  IGOROVI, ktorý  šikovne striedal chytľavé diskotékové hity s najmilšími detskými piesňami

veselému šaškovi KATKE za nádhernú skupinovú tanečnú choreografiu

koordinátor Valika Brudňaková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist