Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


AKO SI SPRÍJEMNIŤ HODINU OBČIANSKEJ NÁUKY....
Streda, 03 Február 2016 08:18

AKO SI SPRÍJEMNIŤ HODINU OBČIANSKEJ NÁUKY....


Pred náročným štartom druhého polroka sme sa 2.2.2016 rozhodli bojovať proti stresu.Koncentrácia a sústredenie je výborný liek na odbúranie napätia a nervozity. V dnešnej dobe slovo „mandala“ /harmonické spojenie kruhu a štvorca,

 

kde kruh je symbolom neba, transcedencie, vonkajších síl a nekonečna, pričom štvorec predstavuje vnútorné sily a to, čo je spojené s človekom a zemou/ nie je cudzie väčšine z nás a treba povedať, že ani našim žiakom.

Po splnení si svojich povinností sme záver vyučovania ukončili kreslením týchto zaujímavých obrázkov.

Mgr. Lenka Olejárová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist