Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


DISKO PÁRTY „HALF YEAR“
Štvrtok, 04 Február 2016 15:47

DISKO PÁRTY „HALF YEAR“

Pre žiakov 2. stupňa Spojenej školy sa v utorok 2. februára 2016 uskutočnila od 16:30 do 19:30 hod. disko párty „POLROČNICA“. Tá je označovaná  medzi mladými ľuďmi v  slangovom preklade do angličtiny ako half  year.

Po náročnom období, kolotoči skúšania a písomiek, nastal priestor na oddych, napríklad aj pri tanečnej zábave. Školská jedáleň bola v tento deň svedkom vynikajúcej show. DJ SPIRIT, rezident clubu Europa, už od prvej pesničky roztancoval necelú stovku tínedžerov. Veľký ohlas mali, okrem výberu hudobných hitov, aj jeho svetelné laserové efekty. V oblaku  dymovej clony vyfintení tanečnici to na parkete poriadne roztočili.   Niektorí si zasúťažili  v stoličkovom tanci či jedení šľahačkových zákuskov. A aby to mali ťažšie, nesmeli  pri tom používať ruky. Dobrá nálada vydržala až do samého konca. Mnohých potešili výhry v tombole a niektorým šťastlivcom sa podarilo v nej vyhrať pizze, špeciálne ceny riaditeľky školy RNDr. Márie Makutovej.

Disko párty bola príjemným spestrením školských dní a teší nás, že naši žiaci  dokázali, že na dobrú zábavu nepotrebujú počítač ani mobil. :-)

koordinátor Valika Brudňaková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist