Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Súťaž o najlepší slogan školy
Streda, 27 Február 2013 12:01

Súťaž o najlepší slogan školy

Začiatkom januára vyhlásila riaditeľka Spojenej školy „Súťaž o najlepší slogan školy“. Cieľom súťaže bolo vymyslieť slogan, ktorý by čo najlepšie charakterizoval našu školu. Mal byť krátky, výstižný a ľahko zapamätateľný. Zapojiť sa mohli žiaci základnej aj strednej školy bez vekového obmedzenia a urobiť tak mali možnosť do 4. 2. 2013. Spočiatku prichádzali nápady veľmi poskromne, ale časom odhodili naši žiaci zábrany a ukázali, že aj oni majú básnické črevo. Návrhy sa len tak hrnuli a každý bol niečím výnimočný a originálny. Na zasadnutí žiackej školskej rady sme spomedzi hŕby sloganov vybrali desať najlepších a putovali s nimi za pani riaditeľkou, vyhlasovateľkou súťaže.

http://spojenaskolask.sk/rok2013/11.JPG

Za okrúhlym stolom sme ešte dlho hútali a rozhodovali sa pre ten najvýstižnejší. Napokon sa to predsa len podarilo. Víťazný slogan znie:

„Vyber si svoju cestu – my ti ukážeme ten správny smer“a jeho autorom je Tomáš Gido, žiak štvrtého ročníka obchodnej akadémie. Oficiálne ho do života uviedla pani riaditeľka na IX. ročníku Prehliadky cvičných firiem a študentských spoločností, ktorá sa konala 12. februára 2013 a jeho pôvodca si odniesol aj vecnú odmenu.

Mgr. Tatiana Braslavská

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist