Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS PRVÁKOV DO KNIŽNICE
Piatok, 18 Marec 2016 13:17

SLÁVNOSTNÝ ZÁPIS PRVÁKOV DO KNIŽNICE

V dňoch 9. a 11. marca 2016 sme sa s prvákmi vybrali do knižnice. Pre väčšinu to bola ich prvá návšteva. V kráľovstve kníh nás privítali usmiate knihovníčky, ktoré nás oboznámili s pravidlami a základnými informáciami o požičiavaní kníh a správaní sa v knižnici. Žiaci si vypočuli zaujímavé ukážky rozprávok i básni a svoju šikovnosť a pozornosť predviedli správnymi odpoveďami na kladené otázky.

 


 

Potom ich už čakali police plné rozprávkových kníh, príbehov o zvieratkách a encyklopédii.   S úsmevom na tvári si vyhľadali svoju prvú knihu, ktorú si s hrdosťou odniesli domov. V závere bol prvákom odovzdaný čitateľský preukaz a spoločne si zopakovali ako sa majú správať k požičaným knihám.

Návšteva knižnice mala veľký úspech a žiaci prisľúbili, že sa budú usilovne učiť všetky písmenká, aby sa z nich stali pravidelní návštevníci knižnice.

Mgr. Slavka Pilipová, Mgr. Helena Vaškaninová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist