Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


Praktická maturitná skúška študentov V. HA
Piatok, 01 Marec 2013 15:33

Praktická maturitná skúška študentov V. HA

V utorok 12. februára 2013 sa v priestoroch Spojenej školy vo Svidníku uskutočnila recepcia ako súčasť praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky študentov 5. ročníka hotelovej akadémie. Recepciu slávnostne otvorila riaditeľka školy RNDr. Mária Makutová

a predsedníčka poroty MVDr. Ďuríčková. Recepcie sa zúčastnili rodičia, učitelia, sponzori a  pozvaní hostia, ktorí ochutnali zo šestnástich druhov studených pokrmov, ako napr. plnený hermelín, pečeňová paštéta s brandy, rôzne druhy šalátov a jednohubiek. Z podávaných teplých pokrmov zožalo najväčší úspech azú z diviny, z múčnikov kiwi rezy, ktoré si hostia nevedeli vynachváliť. Prítomných príjemne prekvapili aj rôzne druhy kávy, vína a nealko nápojov.

Veľká vďaka patrí vedeniu školy, učiteľkám pani Mgr. Kseničovej a Ing. Paradovej, ktoré nad nami držali ochrannú ruku a, samozrejme, sponzorom, bez ktorých by sa táto recepcia nemohla uskutočniť.

Verím, že sa všetci zúčastnení cítili dobre a každému chutilo.

Barbora Hribiková a kolektív V. HA

http://www.spojenaskolask.sk/a/1.3/5.JPGhttp://www.spojenaskolask.sk/a/1.3/6.JPG

http://www.spojenaskolask.sk/a/1.3/7.JPG

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist