Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


GLOBAL MONEY WEEK 2016
Utorok, 29 Marec 2016 12:34

GLOBAL MONEY WEEK 2016

Od 14. do 17. marca 2016 sa po celom svete konali aktivity, ktoré prispievali k rozvoju finančnej gramotnosti  obyvateľov. Cieľom GMW 2016 (Svetového týždňa peňazí) je podporovať ľudí, aby sa stali istými, zodpovednými a ekonomicky kvalifikovanými občanmi.

V rámci tohto týždňa si dňa 14. marca žiaci 3. A triedy obchodnej akadémie Jozef Ľos-Božik a Dávid Dančo pripravili pre žiakov základnej školy 4. AZ triedy na 3. a 4. vyučovacej hodine krátke zoznámenie sa s rodinným rozpočtom. Cieľom bolo oboznámiť mladších spolužiakov s obsahom jednotlivých položiek rodinného rozpočtu, rozlíšiť príjmy od výdavkov v rodine a naučiť ich zostaviť rodinný rozpočet.  Mladších spolužiakov táto téma veľmi zaujala, o čom svedčilo aj ich aktívne zapájanie sa do jednotlivých činnosti.

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist