Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


CVIČNÁ FIRMA MUSCLECARECVIČNÁ FIRMA MUSCLECARE
Piatok, 01 Apríl 2016 07:34

CVIČNÁ FIRMA MUSCLECARE, S.R.O. NA SÚŤAŽNEJ PREHLIADKE  V POĽSKOM PRZEMYŠĽU

V týždni pred veľkonočnými prázdninami 21. marca 2016 sa žiaci 3. A triedy zúčastnili súťažnej prehliadky cvičných firiem v Poľsku, ktorú organizovala naša partnerská škola Zespol szkol ekonomicznych v Przemyšľu.

Prehliadky sa zúčastnila cvičná firma Musclecare, s.r.o. a farby našej školy reprezentovali Matej Fedoreňko, Tomáš Fedor, Damián Cuprišin a Dávid Juhas pod vedením vyučujúcej Ing. Viery Paradovej.V rámci súťaže museli prezentovať produkt svojej firmy,  katalóg a propagačné materiály tak, aby čo najviac zaujali porotu. Chlapci svojou prítomnosťou zaujali predovšetkým  dievčatá, ale oslovili aj ostatných návštevníkov prehliadky, a tak si v celkovom hodnotení spomedzi 12 súťažiacich firiem vybojovali pekné 4. miesto, k čomu im srdečne gratulujeme.

Po súťaži si pre nich učitelia a žiaci spomenutej školy pripravili zaslúženú odmenu vo forme prehliadky mesta, a tak chlapci spolu s pani riaditeľkou, RNDr. Máriou Makutovou a pani zástupkyňou, Ing. Zuzanou Bilou navštívili niekoľko pamiatok mesta. Najviac ich zaujala prehliadka katakomb, kde sú pochovaní poľskí biskupi. Po prehliadke ich ešte čakalo prekvapenie vo forme fantastických zmrzlinových pohárov v miestnej cukrárni.

Pre žiakov a pedagógov to bol náročný, ale pekne strávený deň v partnerskej škole, ktorý im priniesol nielen nové skúsenosti, ale aj milé stretnutie s priateľmi z Poľska.

Vedenie školy zároveň ďakuje pánovi Dušanovi Kuzmovi, ktorý zabezpečil bezpečnú dopravu.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist