Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 7. Máj 2021

Dnes má meniny Monika
Zajtra má meniny Ingrida

Kde nás najdete


DEŇ UČITEĽOV 2016
Streda, 30 Marec 2016 00:00

DEŇ UČITEĽOV 2016

Dňa 30. marca 2016 sa na našej škole uskutočnil Deň učiteľov. Pri tejto príležitosti si žiaci II.A triedy pripravili pre svojich pedagógov a spolužiakov skvelý program. Pripomenuli život  J. A. Komenského, ktorý

 

sa považuje za učiteľa národov a oboznámili nás so vznikom tohto sviatku. Akcii nechýbala ani jej humorná časť, v ktorej  žiaci formou prezentácie ku každému učiteľovi pridali vtipnú charakteristiku. V závere. sa žiaci rozhodli otestovať niekoľkých učiteľov v kratučkom kvíze. Ako vďaku za prácu, ktorú vykonávajú dali každému učiteľovi kvet plus sladké prekvapenie, ktoré ich čakalo v zborovni od žiakov II. HA triedy.

"Človek sa môže stať človekom len pomocou výchovy, nie je ničím, iba tým, čím ho robí výchova". J. A. Komenský

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist